Choď na obsah Choď na menu
 


Benefity pre členov SKSaPA

Benefity

Nový Benefitný systém SK SaPA

Teší nás, že sa nám na tento rok podarilo zaobstarať pre Vás nový Benefitný systém, ktorý môžete od 1. apríla 2015 využívať dvanásť kalendárnych mesiacov. Hlavnou myšlienkou benefitu je šetriť Vaše financie na službách, ktoré využívate pravidelne alebo zriedkavo, napr. na dovolenke alebo vo voľnom čase.

Pokiaľ počas roka navštevujete či plánujete navštíviť lyžiarske strediská, wellness hotely, aquaparky, kúpele, plánujete chodiť do fitness centra, na masáže alebo by ste chceli vyskúšať jazdu na koni, splaviť rieku na plti či raftingu, pozrite si, prosím, náš SK SaPA benefitný systém. Vyberte si z ponuky, ktorú sme pre Vás pripravili a ktorú budeme počas roka neustále rozširovať o nových atraktívnych partnerov. Informovať Vás budeme priebežne v informačnom bulletine.

KROK č. 1: Prvé prihlásenie:

Do benefitného systému SK SaPA sa prihlásite pomocou týchto údajov a cesty rozpísanej nižšie. Navštívte webovú stránku: www.skbenefit.sk/backend (odporúčame kopírovať) Zadajte údaje do prázdnych políčok rovnaké ako vidíte na obr. a prihláste sa. Odmenou za danú aktivitu bude 10PB do Vášho benefitného konta): PRIMÁRNE BODY (PB) využívate na čerpanie výhod a šetríte tak financie pri využívaní rôznych služieb/ tovarov.

Krok 1

 

KROK č. 2: Vyplniť registračné údaje:

Po prihlásení kliknite v hornom ľavom rohu na slovo FIRMA, otvorí Vám menu, kde kliknite na slovo ZAMESTNANCI a vyberte možnosť Pridanie nového zamestnanca. Vyplňte prosím nasledujúce Vaše konkrétne údaje (údaje musia byť reálne!): MENO, PRIEZVISKO – zaň dopíšte REGISTRAČNÉ ČÍSLO SK SaPA, E-MAIL, DÁTUM NARODENIA, MESTO a HESLO. Stlačte ULOŽIŤ a môžete odísť zo stránky. (POZOR: bez registračného čísla SK SaPA bude Vaše konto vypnuté!) Príklad ako správne uviesť meno a priezvisko s registračným číslom komory: Janko Mrkvička_00000008 Gratulujeme Vám, teraz sa môžete kedykoľvek prihlásiť pomocou Vami zvolených prihlasovacích údajov (e- mail a heslo) do Vášho osobného benefitného konta na webovej stránke: www.skbenefit.sk a využívať výhody, šetriť peniaze a získavať nové zážitky.

Krok 2

 

KROK č. 3: Výber kategórie služieb a lokality

Vyberte si kategóriu služieb (napr. Šport a príroda) v Hlavnom menu partnerov a cez filter si vyberte mesto alebo turistickú oblasť kam si želáte ísť.

Krok 3

Krok 3

 

KROK č. 4: Cenník a objednávka

Z ponuky si vyberte konkrétneho partnera a kliknite na CENNÍK. V cenníku si pozrite na aké služby poskytuje partner výhodu a jednu si vyberte. Po výbere služby kliknite na: VYUŽIŤ ZĽAVU. Potvrďte objednávku, ktorá Vám automaticky odráta jeden PB a aplikácia Vás presunie do sekcie: Vaše objednávky. POZOR: objednávka je fixovaná na Vaše meno a nie je nikdy záväzná.

KROK č. 5: PDF poukážka

Skontrolujte si vygenerovanú a Vami objednanú poukážku (hlavne druh služby, ktorú chcete využiť a jej čas exspirácie) a vytlačte ju. Po preukázaní sa poukážkou u partnera Vám bude automaticky poskytnutá výhoda u daného partnera. Na rôznych službách šetríte rôzne sumy. Od symbolického jedného eura až po 15 a viac eur.

 

PRAJEME VÁM VEĽA ZÁBAVY, NOVÝCH ZÁŽITKOV A UŠETRENÝCH FINANCIÍ.

V prípade akýchkoľvek nejasností alebo komplikácií sa prosím obráťte na naše informačné oddelenie na tel. čísle 0948 617 177 (počas pracovných dní od 8:30 do 15:30) ĎAKUJEME!smiley

POZOR, pre využívanie benefitného systému musíte mať uhradené členské poplatky!